INTERFRESH 2018 Yaş Sebze Meyve, Depolama, Ambalaj ve Lojistik Fuarı Başvuruları Başlamıştır.

“InterFresh 2018 – Yas Sebze Meyve, Depolama, Ambalaj ve Lojistik İhtisas Fuarı” , 17-20 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya’da ilk kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Yurt içindeki; kamu yetkilileri, özeI sektör temsilcileri, meslek kuruluşları, ticaret ve sanayi odaları ile gerçekleştirilen iş birliği aracılığıyla 81 ilden sektör profesyoneli, katılımcılarla buluşuyor. Sektörün paydaşlarının bir araya geleceği fuarla birlikte yeni pazarlara erişilmesi ve ihracat miktarlarının artırılması hedeflenmektedir.

Çukurova Kalkınma Ajansı koordinasyonunda, Ticaret ve Sanayi Odaları işbirliğinde Adana ve Mersin illerinde sektörde faaliyet gösteren üreticiler, ihracatçı firmalar ve paketleme tesislerinin katılımıyla bölgemizdeki yaş meyve sebze sektörünün potansiyelinin tanıtımı amacıyla standlı katılım sağlanacaktır.

Çukurova Kalkınma Ajansı’nın standında katılımcı olarak bulunmak isteyen firmalar için ön başvuru formu aşağıda sunulmuştur. Stantta yer almak isteyen firmalardan herhangi bir ücret talep edilmeyecek olup; seyahat ve konaklama gibi kişisel harcamalar firmaların kendilerine ait olacaktır.

Katılımcı Profili:
Yaş meyve üreticileri ve tedarikçileri
Sera sistemleri ve ekipmanları üretici ve tedarikçileri
Sulama sistemleri ve ekipmanları üretici ve tedarikçileri
Organik ürün üretici ve tedarikçileri
Depolama Firmaları
Zirai ilaç sektörü
Zirai Tohum üretici ve tedarikçileri
Tarımsal Yazılım ve Otomasyon Sistemleri
Tohumculuk Teknolojileri
Meyve – Sebze isleme teknolojileri
Meyve – Sebze saklama teknolojileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir